Freyr & Devik ražo lietotājam draudzīgus un vieglus klusinātajus ar augstu skaņas nomākšanas līmeni, kas saglabā līdzsvaru ar medību ieroci.

Freyr & Devik ražotie klusinātaji ir paredzēti, lai apmierinātu dažādas mednieka vajadzības. Featherweight 269 ir paredzēts tiem, kuri vēlas maksimālu skaņas absorbēšanu. Freyr 280 Titanium ir magnum klusinātājs, savukārt Featherweight 196 ir ideāli piemērots aktīvām medībām. Featherweight 149 ir ​​ideāli piemērots aktīvām medībām un medībām ar suņiem. Šie klusinātaji ir ideāli piemērots mazākiem kalibriem.

Apkope

Freyr & Devik klusinātājiem normālos apstākļos nav nepieciešama liela apkope, un tie kalpos ilgi bez jebkādas apkopes.

Pēc šaušanas klusinātājs iekšpusē būs mitrs, un, ja tas netiek atvērts, var paiet dažas dienas, līdz tas izžūst. Šajā žāvēšanas laikā iekšējie komponenti var sarūsēt. Tāpēc mēs esam izstrādājuši savus slāpētājus tā, lai tos varētu viegli atvērt bez instrumentiem. Tas arī ļauj slāpētājus pirms šaušanas ieeļļot no iekšpuses.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, iepūšot pārāk daudz eļļas iekšpusē, palielināsies dūmu (tvaiku) daudzums, kas izdalās pirmajā šāvienā. Sausu, ieeļļotu slāpētāju var uzglabāt uzstādītu uz šaujamieroča.

Vispārīga apkope

Pēc katras šaušanas sesijas optimāli jāveic apkope. Atskrūvējiet klusinātāja priekšpusi. Vienkāršajiem modeļiem jums jāizņem arī iekšējā uzlika. Tas ļaus iekšējiem komponentiem nekavējoties nožūt. Ja kāda iemesla dēļ nav iespējams atvērt slāpētāju, izsmidziniet eļļu iekšpusē un ļaujiet tai nožūt. Tīrīšanai neizmantojiet mazgāšanas līdzekļus. Tas var sabojāt klusinātāju. Eļļa vislabāk darbojas pulvera atlikumu šķīdināšanai.

FEATHERWEIGHT  līnijas

1. Priekšējais korpuss

2. Iekšējā uzlika

3. Izkliedētājs

4. Aizmugures augstspiediena kamera

Lūdzu, ņemiet vērā – izkliedētāju un aizmugures augstspiediena kameru nedrīkst izjaukt.

FREYR 280 TITANIUM

1. Priekšējais korpuss

2. Izkliedētājs

3. Aizmugures augstspiediena kamera

Lūdzu, ņemiet vērā – izkliedētājs un aizmugures augstspiediena kameru nedrīkst izjaukt.

Praktiskā apkope

1. Atveriet klusinātaju, izsmidziniet eļļu iekšējās daļās un aizmugurējā kamerā.

2. Viegli eļļojiet un noslaukiet pulvera atlikumus. Runājot par Featherweight līniju, jums jāpievērš īpaša uzmanība kontakta laukumam starp iekšējo uzliku un izkliedētāju. Ja tas nav izdarīts, iekšējā uzlika beigās paliks pie pamatnes.

3. Pirms montāžas ieeļļojiet vītnes. Klusinātājs nav jātīra pilnībā.

4. Priekšpusē esošajam o gredzenam izmantojiet silīcija bāzes o-gredzenu smērvielu. “Piemēram, Molycote 111”

Lietošana

Izmantojot klusinātāju, tā iekšpusē notiks pulvera atlikumu uzkrāšanās. Tomēr jāatzīmē, ka, ja ūdens nonāk stipri piesārņotā klusinātājā, pulvera atlikumi absorbē ūdeni un veido kristālus. Tas jāpatur prātā, medijot lietainā laikā. Pēc tam ieteicams veikt rūpīgāku tīrīšanu. Klusinātājs tīrīšanai un pārbaudei ir jāizjauc. Izpildiet iepriekš sniegto ceļvedi. Ja klusinātajs tiek regulāri pareizi uzturēts un vītnes ieeļļotas, to var izjaukt bez instrumentiem. Pēc tam to var notīrīt, izsmidzinot eļļu uz izkliedētāja un ārējā apvalka iekšpuses un noslaukot izšķīdušo pulvera atlikumu. Pēc tam iekšējās daļas viegli ieeļļojiet un pirms montāžas ieeļļojiet vītnes. Pārbaudiet, vai O-gredzens ir neskarts.

Kvalificēts ierocis vienmēr pievelk klusinātāju līdz galam. Klusinātājam jāpiemēro aizmugurējās daļas kalibrs. Klusinātāja priekšpusē ir norādīts kalibrs un vītne. Trokšņa slāpētāja centrālajai atverei jābūt koncentriskai ar aizmugurējās daļas aizmuguri. Tas ir jāpārbauda, ​​pirms lietošanas.

Pēc trokšņa slāpētāja uzstādīšanas nullei jābūt nullei. Nav ieteicams uzņemt sērijas, kas garākas par 20 kadriem, neļaujot klusinātājam atdzist. Klusinātāji ir paredzēti tikai civilai lietošanai. Pirms lietošanas vienmēr pārliecinieties, ka trokšņa slāpētājs ir labā stāvoklī un bez bojājumiem. Izmantojot izolācijas vākus, pārsegs ir jānoņem starp sērijām, lai klusinātājs varētu atdzist. Nepareiza lietošana var izraisīt traumas un aprīkojuma bojājumus. Pēc lietošanas klusinātājs jānoņem no aizmugures un jāuzglabā sausā vietā tā, lai gaiss varētu izplūst caur klusinātaju.

DARBA LAIKS

Pirmdiena            9:00 – 18:00
Otrdiena               9:00 – 18:00
Trešdiena             9:00 – 18:00
Ceturtdiena         9:00 – 18:00
Piektdiena           9:00 – 18:00
Sestdiena            9:00 – 16:00 (šautuve)
Svētdiena            Pēc iepriekšējas vienošanās (šautuve)

Walters.lv © 2023. Visas tiesības aizsargātas.

AncoraThemes © 2023. All rights reserved.